Połajewska halówka

POŁAJEWO. Podczas 5 i 6 kolejki rozgrywek tegorocznej edycji rozgrywek halowej piłki nożnej o puchar wójta Memento Mori Kiszewo przegrało z Art.-Bud Oborniki 6:8, Borusia Boruszyn przegrała z Memento Mori 2:6, Janmir Połajewo pokonał Blacharzy Sell 5:2 oraz Amd Miro 10:2 a Blacharze wygrali z Amd Miro 8:5.

W niedzielnych spotkaniach Ziomki Bogdanowo zremisowały z Przystojniakami z o.o. 3:3, aby potem przegrać z Sokołem Łąkowa 5:13. Przystojniaki przegrały także z Sokołem 6:12, Bezimienni Połajewo wygrali 8:5 z Błękitnymi Młynkowo. Błękitnych pokonało także 3:2 Sierakówko, które z kolei przegrało z Bezimiennymi 2:6. Koczorowscy zdecydowanie pokonali LKS Lipę 6:2 i Jasiniowców Oborniki 10:3. Lipa z kolei rozgromiła Jaskiniowców 10:1. Kanonierzy natomiast pokonali LKS Wyszyny 7:2. Na turniej nie dojechała drużuna Asów z Tarnówka, która odała walkowerem mecze z Wyszynami i Kanonierami.

Organizatorem turnieju jest Urząd Gminy w Połajewie. Mecze są sędziowane na zmianę przez Grzegorza Blaszke i Grzegorza Połczyńskiego z PZPN. Po zakończeniu szóstej kolejki prowadzi drużyna Koczorowskich. Na drugim miejscu sklasyfikowali się Janmir, a na trzecim Bezimienni.

Podobne artykuły